Na Gradskom bazenu u Belišću održano je polaganje i podjela diploma za polaznike treće skupine obuke neplivača, čime je ujedno završena ovogodišnja Škola plivanja.
Obuku su provodila tri instruktora plivanja – Nikola Lacković, Vladimir Lakat i Slavko Golik – a program je uspješno završilo 27 polaznika.
Diplome je svim polaznicima uručila gradonačelnica Grada Belišća Ivana Jerbić, koja im je čestitala na uloženom trudu i stečenom znanju.
-Škola plivanja koju provodimo u suradnji sa Športskom zajednicom Osječko-baranjske županije, uz sufinanciranje Grada, besplatna je za polaznike s područja Belišća. Zahvaljujući infrastrukturi koju imamo – gradskom bazenu – nastavit ćemo provoditi ovaj hvalevrijedan projekt i u budućnosti- poručila je gradonačelnica Ivana Jerbić.








Foto: Ina Zamaklar, Zaim Saljiji

