Novosti iz života udruga|

Judo klub „Sankaku“ nastupio je na međunarodnom judo natjecanju u Osijeku 17. međunarodni memorijal Josip Potnek na kojem je, uz Sankaku, nastupilo još 36 klubova iz 4 države s preko 500 natjecatelja.

Sankaku je nastupio s 15 natjecatelja i kući su se vratili s 3 srebrnih i 5 brončanih medalja. Srebro su osvojile Eva Jugović te Anja Devčić koja je srebrnu medalju osvojila i u starijoj uzrasnoj skupini. Brončanu medalju osvojili su Mia Greman, Gabi Jugović, Lara Kalivoda, Fiona Klješčik i Dora Prebeg.

Malo sportske sreće, ali i iskustva nedostajalo je Nikoli Saviću, Antonu Dugaliću, Roku Šiloviću te Tessi Vukelić Petranović u borbi za brončanu medalju te su zauzeli 5. mjesto u ukupnom poretku u svojoj kategoriji. Bez plasmana ostali su Deni Dubrović, Ante Šilović, Petar Vuksanić te Cristijano Mitrović.

Sankaku za dva tjedna nastupa u zagrebačkom Maksimiru a za tri tjedan u Jastrebarskom.