Novosti|

Članovi Kluba pustolovnih sportova Baraber Extreme Team iz Belišća započeli su novu sezonu na pobjedničkom postolju. Sredinom siječnja održana je prva ovogodišnja utrka iz kalendara Treking lige „Medo polu-night winter Trekk 2012“ u Zagrebu, na kojoj je prvo mjesto u Ultra kategoriji zauzeo slovenski član Barabera, Andraž Hribar.

Od ostalih Barabera možemo izdvojiti rezultate iz Planinarske kategorije, gdje je između 92 natjecatelja 13. mjesto zauzeo Angel Milišić-Zečević i 18. mjesto Miodrag Truhlaž, a u istoj kategoriji za žene od 39 natjecateljica 14. mjesto zauzela je Nina Koceić. U finalnom poretku Treking lige 2011, gdje je ukupno nastupilo 1.590 trekera (932 muškarca i 658 žena), Baraberi su ostvarili dobar rezultat. Svakako trebamo izdvojiti 6. mjesto Andraža Hribara, 91. mjesto Mirana Goričana, 126. mjesto Miodraga Truhlaža, 373. mjesto Darija Novoselića, te u ženskoj konkurenciji 13. mjesto Lole Novaković, 16. mjesto Neže Jurjavčić i 25. mjesto Nine Koceić.