Novosti|

U želji da se predstavimo građanima grada Belišća planiramo prezentaciju aktivnosti Zajednice tehničke kulture, naših udruga i radionica Centra tehničke kulture Valpovo, organiziranjem manifestacije „DANI TEHNIKE“ u gradu Belišću.

Već desetak godina pri CTK Valpovo djeluje i radionica raketara, a pošto na našem širem području nema organiziranih natjecanja raketara odlučili smo prošle godine započeti sa 1. Kupom raketara Belišće 2013.

Ove godine raspisujemo ponovno natjecanje u raketarstvu modelom rakete S3A (sa strimerom-trakom u sklopu manifestacije „DANI TEHNIKE“ koje planiramo u subotu 14. lipnja 2014. godine u vremenu od 9,00 sati. Ako Vas zanimaju tehničke aktivnosti i tehničke tvorevine naših udruga, gostiju i ispaljivanje raketa biti ćete nam dragi gosti.

Dani tehnike_2014
Prijavnica_Dani tehnike_2014
Prijavnica_Dani tehnike_2014

Za više informacija posjetite našu stranicu www.tehnika-valpovo.hr

Odgovori

Close Search Window
Skip to content