Novosti|

16. prosinca održano je VII. DRŽAVNO PRVENSTVO U POWERLIFTINGU I BENCHPRESSU U ĐURĐEVCU.

Za PLK BELIŠĆE nastupio je Ivan Schobloher u kategoriji do 93 kg SENIORI OPEN. Ivan je imao 3 konkurenta te je usprkos tome osvojio prvo mjesto s podignutih 175 kg.
Dino Marković u kategoriji do 74 kg KADETI osvojio je  2. mjesto s podignutih 120 kg, a imao je 2 konkurenta.
Josip Lipovac u kategoriji do 105 kg sa 7 konkurenata osvojio je 4. mjesto s podignutih 157,5 kg.
Nastupio je i Robert Klanjšček u kategoriji do 66 kg JUNIORI koji je pokušao oboriti Hrvatski rekord od 101 kg, ali nažalost nije uspio. Usprkos tome, podigao je 92.5 kg.
Također je nastupio Matej Takalić koji je osvojio 2. mjesto u kategoriji do 83 kg s podignutih 115 kg.

Na natjecanju je bilo preko 100 natjecatelja te je atmosfera bila opuštena što je dovelo do toga da ostali sportaši ostanu izuzetno profesionalni i skoncentrirani. Natjecanje je prošlo u pravom sportskom duhu.

Treba istaknuti kako je Ivan Schobloher bio apsolutno treći od svih natjecatelja i svih kategorija.

Čestitamo svim natjecateljima na velikom uspjehu!

Izvor: Gradski radio Belišće